דין דיאגנוסטיקה - אודות חטיבת הסוכרת

שירות לקוחות
04-6175390

אתר לצוותים הרפואיים
https://hcp.accu-chek.com/

חטיבת הסוכרת

     frio logo  lift logo     allpresan logologo ezysenseonics logoaccu-chek-logo

חטיבת הסוכרת בדין דיאגנוסטיקה גאה להיות שותפה יחד עם
Roche Diabetes Care, Senseonics וחברות נוספות,
בהבאת פתרונות לניהול ואיזון הסוכרת 

הטכנולוגיה.
תמונה
השותפות רבת השנים יחד עם חברת Roche Diabetes Care מאפשרת לנו להביא את מיטב הפתרונות הטכנולוגיים עבור הסוכרתיים. בין אם זה הדיוק במדי הסוכר, הפחתה משמעותית של הכאב בדקירה, אמינות טכנולוגית במשאבת האינסולין, או אפשרויות מתקדמות לניתוח הנתונים והתאמת הטיפול המיטבי על ידי הצוות הרפואי. בכל עת, אנו שוקדים על מנת להביא טכנולוגיות מתקדמות נוספות שישלימו את המעגל הטיפולי וזאת כחלק מחזון החברה, מאמץ זה הביא לידי שותפות יחד עם חברת אינסוליין מדיקל הישראלית המציגה פתרון לשיפור הטיפול באינסולין, באמצעות טכנולוגיה חדשה המחממת את אזור ההזרקה. בנוסף, תוכלו למצוא פתרונות בתחום אחסון האינסולין בדרכים, אמצעי תזכורת ייחודי שעושה סוף לשאלה האם זכרתי להזריק? וגם קרם קצף טיפולי לכף הרגל הסוכרתית.
השירות והתמיכה.
תמונה2
אנו מאמינים שלא ניתן לשווק מוצר מבלי להקים מערך הדרכה המשלב שירות ותמיכה מלאה. שירות הלקוחות שלנו מעניק תמיכה לכלל המוצרים אותם אנו משווקים יחד עם צוות הפרוש ברחבי הארץ. נתנו דגש מיוחד באתר שלנו כאן בכל הקשור בתמיכה, עם עמודים ייעודיים למוצרים השונים המשלבים סרטוני הדרכה, הוראות הפעלה, שאלות ותשובות ומדריכים להורדה. מכל מקום תוכלו לשלוח לנו שאלה או בקשה או אפילו להרים טלפון. אנחנו כאן, תמיד בשבילכם.
לנו, פשוט אכפת.
תמונה3
ההון האנושי הוא המייחד את חטיבת הסוכרת שלנו. צוות מגובש המתמחה בהדרכה במגוון מוצרי הסוכרת. אנחנו מקפידים להיפגש כולנו יחד בתכיפות על מנת להתעדכן, להעלות נושאים ולשתף במציאת פתרונות חכמים עבורכם. להתעדכן במחקרים ובחידושים ולעבור הדרכות מתקדמות בעזרת השותפים שלנו. כאן באתר תוכלו למצוא תכנים ייחודיים בפורטל המידע לסוכרתי וגם להירשם למועדון החברים שלנו שבו תוכלו לקבל הטבות מעת לעת, עדכונים וגישה לשידורי וידאו עם מיטב המומחים.